TR | EN

Yönetim Kurulu Mesajı

Değerli Dostlarımız,

Uzun yıllardır inşaat, dizi/film sektörü, prodüksiyon, gayrimenkul, orman ürünleri ve enerji gibi farklı sektörlerdeki ticari faaliyetlerini başarıyla sürdürmekte olan şirketimiz, 2008 yılında yeniden yapılanarak çatısı altında toplandı. Tüm faaliyet alanlarımızın ve şirketlerimizin tek çatı altında toplanmasıyla birlikte Pana Holding şu an, faaliyet gösterdiği sektörlerdeki deneyim ve birikimini, geliştirdiği ve geliştireceği yenilikçi projelere yansıtmaya odaklanmış durumda bulunuyor. Dünya değişiyor, ülkemiz gelişiyor ve büyüyor. Bu değişimin ve gelişimin bir yansıması olarak hemen her alanda yenilikçi projelerle karşılaşıyoruz. Bunda; gelişen talebin, daha iyi yaşam arzusunun, yükselen beklentilerin, ‘daha iyiyi’ istemenin büyük etkisi var. Uzun zamandan beri tüketici, klasik ‘tüketici’ tanımını aşarak işletmelerin birer paydaşı haline gelmiş durumda. Bu yeni durum, işletmelere de yeni görev ve sorumluluklar yüklüyor. Tüketiciyi anlamak, talebi doğru okumak, beklentiye yanıt vermek, onların hayatına değer katarak gelişimin bir parçası hatta öncüsü olmak, sürekli iletişimle ortak hedeflerde paydaşlık yaratmak, bugünün iş dünyasının olmazsa olmaz kurallarını oluşturuyor.

Birden çok sektörde faaliyet gösteren Pana Holding olarak başlıca amacımız; benimsediğimiz bu yaklaşımımızı bulunduğumuz tüm sektörlere yansıtmak, ülkemiz, toplumumuz ve çalışanlarımız için değer yaratmaktır.

Paydaşlarımızın ‘değerlerine’ önem veren, çevreye ve yaşama saygılı, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini destekleyen bir yönetim ve iş modeliyle; ‘en iyiyi’ sunmayı ve alanında ‘en iyi’, ‘en güvenilir’ olmayı hedefliyoruz.

Sürdürülebilir gelişme ve uzun vadeli büyüme hedeflerimize ulaşmak için yürüdüğümüz bu yolda; dün olduğu gibi bugün de en büyük yol göstericilerimizin, uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz/birikimlerimizle birlikte değerli paydaşlarımız olacağına inanıyoruz.

Pana Holding olarak, müşterilerimizin iş süreçlerine katkıda bulunma ve çözüm ortağı olma bilinciyle hareket eden ekibimiz, satış öncesi ve sonrası hizmet ağımız ile müşterilerimizin her zaman yanındayız. Yenilikçi ve yaşama değer katmayı esas alan yaklaşımımız, teknik bilgi birikimimiz, deneyimli ve iyi yetişmiş insan kaynağımızla; Türk yapı sektöründe her zaman tercih edilen bir marka olma hedefimizi koruyarak, müşterilerimizin en iyi iş ortağı olmaya devam edeceğiz.

Pana Holding Yönetim Kurulu